פגישות אישיות

 מפגשים חווייתיים

מועדון חברים

להצטרפות לרשימת התפוצה,
הכניסו את כתובת הדוא"ל שלכם

קורסים

מטופלים מספרים


"יצאתי ממך עם תיקווה, אמונה שאפשר להצליח, אפשר לנצח. שזה אפשרי!"
 
"מהפסיכולוג יצאתי מבולבלת ומכאן יצאתי עם בהירות צלולה ועם אהבה עצמית מרפאת כה גדולה"
 
הגישה שלך, הדרך שבה את גם מעבירה את הדברים. שלא לדבר על הדיוק. פשוט מדהימים. תמשיכי להפיץ את האור.
 
"לילה ראשון אחרי הרבה זמן שסוף סוף הצלחתי לישון. הכאבים פחתו בצורה משמעותית"
 
"כשיצאתי ממך הרגשתי חזקה יותר, עם בטחון יותר, יש לי יותר אנרגיות, אני יותר מאושרת, יותר רגועה. נעלמו לי הפחדים."
 
"כל פגישה איתך איפשרה לי חופש, חירות, יכולת, תחושת יש ואפשר".
 
"ירד ממני עומס עצום, אני מרגישה משוחררת, קלה, יכולה לנשום, כאילו חזרתי 20 שנה אחורה"
 
"הרגשתי את השיפור כבר ברגעים הראשונים של הטיפול וזה הלך והשתפר. היית מלאך שנישלח לי משמיים ע״י גוגל."
 
"הבאת לי את הרצון והכוח להמשיך ולחפש ולא להתייאש."
 
תודה על כל התמיכה בלידה, עזרת לי מאוד...אפילו שהגעתי לקיסרי, הניתוח שהכי פחדתי מלהגיע אליו, היה בסוף החלק הכי מדהים ומרגש בתהליך."
 
דף הבית >> פגישות אישיות >> טיפול הוליסטי לסרטן
 
יקיריי,
אם הגעתם לעמוד זה, כנראה אתם או אחד מיקירכם חולה במחלת הסרטן, וליבי איתכם. 
לצערי לא אוכל לומר לכם שההתמודדות עם המחלה הינה דבר פשוט או קל, אבל כן אוכל לחזק אתכם ולומר שיש דרך מוצא. יש דרך לקבל עוצמה, להחזיר את האמונה בעצמכם ובגופכם, לנקות מחייכם גורמים/אנשים/אירועים לא רצויים שיושבים לכם ולא מרפים מהנשמה, לשנות מצבים שגרמו בתוככם להתנגדות, לפתור עימותים פנימיים שעברתם שאולי היו חלק מהגורמים שבגינם הגיעה המחלה, ללוות אותכם בהגשמת יעדים של תזונה, התעמלות, לשנות גישה לחיים, להתחבר לקול הפנימי, לרצונות הכמוסים שלכם ולהגשים אותם ועוד.
כלומר, יש דרך לקבל אור, תיקווה ועוצמה ולעלות על דרך המלך של ריפוי והארה. 

אני יודעת שמה שאומר כאן, נתפס כבלתי אפשרי בעניים הקונבנציונליות ובתפיסה הרווחת, אבל אם תצליחו להתחבר לרוח הדברים מהמקום הכי עמוק בתוככם שמרגיש דברים, האינטואיציה או התבונה הפנימית שבתוככם, אולי תרגישו אם מה שאני אומרת הינו נכון לכם. 
בבקשה לפחות תעשו ניסיון, כדי לא להיות שבויים בתפיסה הרווחת שאין לזה מרפא, אלא תפתחו את ליבכם והתחושות הפנימיות שלכם כדי להקשיב מתוך הלב למה שאני מנסה להעביר כאן, כי זה מה שבאמת יפתח לכם דרך אמיתית להארה וריפוי. 
בהמשך אציג מקרים שנתפסים כניסים רפואיים שהתרפאו מסרטן או האריכו חייהם על אף הדיאגנוזות הרפואיות. ומה ההבדל בינם לבין אנשים שמתו מהמחלה? שהם לא ויתרו ונקטו בפעולות מסוימות כדי להרפא.


    ~ אז מאיפה המחלה הזו הגיעה בכלל? ~    

אני בין אלה שמאמינים - ושוב, תראו אם זה מרגיש לכם נכון - שהמחלה לא הגיעה פתאום, אלא עברתם משהו בחיים האלה שהיה לכם ממש קשה להתמודד איתו, לפחות ברמה הלא מודעת.
מה זה אומר רמה לא מודעת?
זה אומר שאולי אתם יכולים להגיד מהראש/הרובד השכלי: שהארוע לא מפריע לכם,    אבל ברמה הלא מודעת כלומר בתוך תוככם אתם יכולים להרגיש שהבטן מתהפכת או מתכווצת לכם ממה שקרה, לזאת הכוונה.

כאשר עוברים ארוע מאוד קשה שהאדם לא הצליח להתמודד איתו או שהרגיש לכוד/חסר אונים/מאבד שליטה וכיוב', זה משפיע ישירות על המערכת החיסונית שנחלשת גם ולא מצליחה לעשות את עבודתה נאמנה. 

המערכת החיסונית באופן הרגיל והשוטף שלה כל הזמן מתמודדת עם תאים סרטניים שהגוף באופן שוטף מייצר, כלומר היא מאתרת אותם ומרסנת/מנטרלת/משמידה אותם. 
אולם בעת שהמערכת החיסונית נחלשת מסיבות מסוימות, אז היא לא פועלת כשורה ותאים סרטניים שהיו יכולים להיות מושמדים בקלות, עלולים לקרום עור וגידים ולגדול לגידול מסכן חיים. 

מהמקרים שיצא לי לטפל
כדי להדגים את הקשר הישיר בין אירוע נפשי שהתרחש שהביא לדיכוי המערכת החיסונית ולקבלת סרטן לאחר מכן: 
* אבל של בן הזוג ואובדן משמעות לחיים וצורך לחיות.
* אמא אלמנה ששני הילדים שלה ניתקו איתה קשר.
* אמא שבנה ניתק איתה קשר, ניסתה להציל אותו מהצרות אליהן נקלע אבל היתה חסרת אונים בגלל ניתוק הקשר. בנוסף לקחה על עצמה עונש שבעלה היה אמור לקבל ואף ישבה בכלא בגללו. ובד"כ הקריבה עצמה לעוד הרבה אחרים בחייה.
* אישה שעברה גילוי עריות בצעירותה, שחברים של אמה התעסקו איתה והאמא העדיפה אותם על פניה. חוותה שינאה תהומית לאמא שלה. 
* ואלה הן דוגמאות מעטות מיני רבים שמדגימות את הקשר הישיר בין מה שקורה בנפש ומשפיע על הגוף. 

יש לציין שלא כל אחד יפתח סרטן בגלל המקרים המצוינים. אלה הם רק דוגמאות ספציפיות לאותם אנשים. 

דרך אגב כל המקרים האלה ברמה המודעת אמרו שזה לא מפריע להם, אבל כשישבנו להסתכל פנימה ראינו שזה מכווץ אותם עד לעמקי הנשמה, כמו פצע מוגלתי שעדיין דולק גם אחרי כל הזמן שעבר. 

ומה אמור לעודד במה שאני מנסה להעביר כאן?
שהאדם יכול להשיב את המערכת החיסונית לתיקנה והיא כבר תטפל בגידול שנוצר. כמובן בשילוב עזרה מהרפואה הקונבנציונלית, שינוי תזונה שתחזק את המערכת החיסונית, פעילות גופנית סדירה אם ניתן לעשות וכמובן עבודה רגשית שתסדר את הענינים מבפנים עמוק בתוך הנשמה.

הידעתם שהמערכת החיסונית שלכם היא האוייב הכי קשה של הסרטן?
במילים אחרות, יש דרך לשנות את המצב. זה בהחלט תלוי בשינוי שנעשה בתוכנו.

 
    ~ ועוד כמה מילים על הטיפול בסרטן והקשר בין גוף ונפש ~    

טוענים שהדברים שמתרחשים בחיינו משפיעים על מצב בריאותנו ומצב רוחנו הכללי. 
אספקטים כמו: הגישה/העמדה שלנו כלפי החיים, האופן שבו אנו מתמודדים עם מצבים מלחיצים, התזונה שלנו, פעילות גופנית שאנו עושים, ועוד, 
כמו גם האמונה שלנו לגבי הצלחת הטיפול הרפואי שאנו מקבלים, האמונה שלנו ברופאים המטפלים בנו, כל אלה ועוד רבים משפיעים על היכולת של החולה להבריא מסרטן.

במילים אחרות למחלת הסרטן ישנם היבטים שונים שכוללים: גם גוף, גם נפש וגם רגשות. ובכל אלה יש לטפל כאשר יש מחלה.
יש לראות את הנפש והגוף כמערכת אחת משולבת יחדיו בכל המחלות.
ולכן, לא מספיק לקבל טיפול קונבנציונלי אלא גם לעבור איזשהו תהליך רגשי/נפשי/רוחני שבו יש לבדוק בתוך הנפש מה הביא את המערכת החיסונית לקרוס, מה גרם למחלת הסרטן לקרות, ומה מעכב וחוסם את הגוף מלהתרפא.  זה גם נכון לגבי הצוות הרפואי המטפל בך. אם הם חסרי אמונה שתבריאו, כדאי למצוא צוות רפואי אחר.


כמה פעמים נתקלתם באנשים שהחלימו מסרטן ולפתע הוא חזר שוב. רבים הם המקרים.
הסיבה לכך יכולה להיות כי הם קיבלו טיפול שמטפל רק בסמפטומים/בגוף הפיזי ולא עשו שום עבודה ברמת הנפש והרגש שהביאה עליהם את המחלה.

אז אם אתם מחליטים לקחת חלק פעיל בהחלמה שלכם מסרטן, לעבור תהליך אקטיבי שבו אתם לוקחים חלק פעיל בריפוי, יש סיכוי טוב להאריך חיים, לשפר איכות חיים ואף להרפא! ההחלטה הינה בידיכם, אבל זה דורש משאבי נפש והחלטה מודעת שאומרת, "אני לא מוותר/ת". וזה לא פשוט להתנתק מהלחץ, הפחד, המתח והחרדה ולהמר על מרפא כזה או אחר, אז לעיתים באמת מחליטים שלא לעשות כלום. 
 

לכן תוכנית טיפול יעילה ראוי שתטפל באדם כמכלול, כמו שהרפואה ההוליסטית עושה, כלומר גם תיגע ברמה הפיזית (ריפוי קונבנציונלי, התעמלות, תזונה), וגם ברמת הנפש והרגשות (רגשי הוליסטי) כדי להגיע לשורש ולהתעמת עם הארועים המלחיצים שהביאו למחלה, ולעבור תהליך למידה של דרכי פעולה אפשריים להתמודד עם לחצים ועוד ועוד.

אנא דעו את הדבר הבא:
כאשר מתמקדים רק במישור הפיזי, סיכויי ההחלמה נמוכים יותר. לכן אנא ממכם, אל תזניחו את האספקט הרגשי נפשי שהביא להחלשות המערכת החיסונית בגופכם וליצירת מחלת הסרטן. 
ברגע שנעבוד יחד על הדברים הרגשיים שהתרחשו בחייכם שהביאו לכך, ונתמודד עם כל האמונות והרגשות שחוסמות ריפוי, נביא את המערכת החיסונית לחזור לעבוד כמו שצריך, ולהתמודד עם התאים הסרטניים כמו שבדרך כלל היא מתמודדת במהלך השוטף של החיים גם אצל האנשים הבריאים. וכמו שאמרנו עוד קודם מערכת החיסונית היא האויב הכי גדול של מחלת הסרטן.
 
במילים אחרות, אתם מסוגלים להשפיע על מצבכם! 
הנפש הגוף והרגש יכולים לפעול יחד ליצירת בריאות!

 

    ~ המלצות לטיפול מלא לסרטן ~    

זהו האני מאמין שלי. כל המידע נתון לשיקול דעתכם האישי ולקולכם הפנימי
  • המשיכו בריפוי הקונבנציונלי הרגיל בהתאם להנחיות הרופאים המטפלים בכם
  • שנו תזונתכם לתזונה יותר בסיסית (+PH)
  • עשו ניקוי גוף אם נדרש (ממתכות, רעלים, וכיוב')
  • הכניסו פעילות גופנית ככל שניתן
  • עשו טיפול רוחני כדי לאתר את הסיבות האמיתיות והשורשיות להיווצרות המחלה או הגידול בגופכם. כדי לשחרר אותו לתמיד. (כמה מקרים אתם מכירים על אנשים שנרפאו מסרטן, אבל אחרי זמן מה הוא חזר)
  • ראו לנגד עיניכם מה תעשו ביום שאחרי המחלה. אל תהפכו אותה למרכז חייכם.
  • אל תוותרו
  • התרחקו ממנבאי רעות ושחורות, אם אתם יכולים תתרחקו מהם ותחליפו אותם באנשים חיוביים, אופטימיים שיתמכו בכם ויתנו לכם כוח, תקווה ועוצמה  (גם אם הם הרופאים או מקורבים אחרים).
  • הזיזו מחייכם אנשים גוזלי אנרגיה, שמורידים אתכם ולוקחים ממכם אנרגיה שחשובה כעת לריפוי. 
 
     תהליך הטיפול ההוליסטי בסרטן        
    ~ מה עושים במפגשי הטיפול בסרטן ~    

אני עובדת לפי המלצותיו של מרכז סימונטון לסרטן שיושב בארה"ב (Simonton Cancer Center) ומשלבת שיטות ריפוי הוליסטיות שמקדמות את תהליך הריפוי בקלות ובמהירות.
מרכז סימונטון לסרטן הינו מרכז שפועל מזה למעלה מ40 שנה והוא מתמקד בקשר שבין הנפש לבין הגוף: הוא הוכיח בעבודתו עם אלפי מטופלי סרטן כי האמונות שלנו, העמדות והגישות שלנו כלפי דברים בחיים, איכות החיים שלנו, תפיסות רוחניות ופסיכולוגיות שלנו, ועוד - יכולים באופן דרמטי להשפיע על הבריאות שלנו, על התפתחות המחלה, ועל שביעות הרצון שלנו או האושר מהחיים שלנו. על סמך גישה זו מבוסס התהליך הטיפולי שאני מציעה למטופלים שלי. 
 
בתהליך, בראש ובראשונה, נגיע להבנה החשובה כי אנו אחראים על המחלה שלנו והגוף שלנו ולכן אנו אלה שיכולים להביא לריפוי שלו.
נאתר את האירועים והלחצים שקדמו להופעת המחלה ונאתר את האמונות, דפוסי ההתנהגות, הגישה לחיים, המועקות, אופן התגובה למצבים מסוימים-  שיצרו את המחלה. ונשחרר אותם.
נעמוד מול אותם אירועים ואנשים, אמונות, חסמים ופחדים
נשחרר התנגדויות ונביא את המצבים לידי השלמה, פתרון ומוצא.
נפתור בעיות אישיות שהרגישו שאין מוצא.
נלמד כיצד להרפות את הגוף
נלמד שיטות ריפוי בדמיון מודרך, איך לעזור לגוף להרפא, איך להקל על כאבים ועוד
נלמד להשתמש בשיטות רוחניות כדי להשפיע על תהליכים פיזיים בגוף
נמצא סיבות לחיות ונגשים דברים שתמיד רצינו
נלמד איך להתמודד עם כאב.
ועוד.
 
בתהליך אלווה את המטופל בהגשמה של כל היעדים שהגדיר לעצמו בטיפול, אם בתזונה, אם בפעילות גופנית, כיצד לעבור טיפולים ואם בהגדרת מטרות ביום שאחרי ועוד ועוד.
בתהליך המטופל יקבל "שיעורי בית" לעבודה עצמית, אם בהרגעות והקשבה לשקט וחיבור לעצמי, ואם באמצעות תהליך מדיטטיבי של דמיון מודרך שיגשים את העלמות המחלה וחזרה של הגוף לפעול בהרמוניה ואיזון.
 
יקיריי, אני מבטיחה לתת לכם תקווה, אהבה גדולה לעצמכם, עוצמה חזקה ואמונה ענקית שאפשר לשנות ולהבריא.
אני מבטיחה ללוות אתכם וללכת לצידכם, יד ביד, ולא להרפות עד שתגיעו בבטחה לבריאות שלמה ועד שתגשימו את התוכניות ביום שאחרי.
 
אז אם אתם לא מוכנים לקבל את התשובה "אי אפשר, או בלתי ניתן" ובוחרים להמשיך את החיים בבריאות, פנו אלי ויחד נעבור את המשוכה הזו של החיים.
 יש שקוראים לאתגר הזה "מתנה", שכן היא הגיעה לחייכם כדי לאפשר לכם לעשות קפיצה בהתפתחות הרוחנית שלכם ולשנות דבר אחד או שניים בחייכם כדי לחיות אותם מתוך שמחה ובחירה.
ראו בזה אתגר ולא מחלה, אתגר שבא ללמד אתכם משהו על עצמכם ולסייע לכם בהתפתחות שלכם.

זכרו, אתם בוחרים מה יהיה, הכל בידיים שלכם.
 


    ~ כמה פגישות צריך לתהליך הטיפול בסרטן? ~    

הטיפול הינו אינדיבידואלי לכל אדם ואין טיפול דומה למשנהו
מנסיוני, מי שבחר לעבור כ-5 מפגשים עבר שינוי מהותי ועשה התקדמות מהותית לקראת ריפוי. כמובן שהדבר נתון לשיקולכם ולתחושה הפנימית שלכם. אני מכבדת כל החלטה ומלמדת מהתחלה ולאורך כל הדרך את חשיבות ההקשבה הפנימית למה שנכון לי (כמטופל/ת). אז הרגישו נוח לבוא ולהתרשם גם אם אינכם מתכננים לקחת מספר מפגשים.
כבר בעצם קריאתכם שורות אלה אתם יוצרים ברמה האנרגטית איפשור לריפוי. 
ובבקשה אל תלכו שבי אחרי מנבאי רעות גם אם הם רופאים. האמינו בעצמכם, ואם מאיזושהי סיבה איבדתם את האמון הזה, יחד נחזיר אותו. 


    ~ זמן פגישה ~    

הטיפול לוקח כשעה. 


    ~ היכן? ~    

בבית חשמונאי (אזור המושבים של מועצת גזר)
 

    ~ עלות ~    

לחצו כאן לפירוט מחירים
 
 
    ~ התקשרו לשיחת ייעוץ ~    

הינכם מוזמנים להתקשר כדי להתייעץ ולבדוק את התאמתכם לתהליך הטיפולי הזה.
האמינו לי ששיחה כזו עשויה לחולל ניסים ולתת תקווה אור ועוצמה להמשך!

לתיאום פגישה, אנא צרו קשר באחת הדרכים המוצעות בדף  
צור קשר
 
קרן הירש - מתקשרת, מדיום, מטפלת הוליסטית, מורה לתטא הילינג ותקשור |  נייד: 050-3612221 |  אימייל: info@keren-hirsch.co.il  |  מפת אתר  |  צור קשר