פגישות אישיות

 מפגשים חווייתיים

מועדון חברים

להצטרפות לרשימת התפוצה,
הכניסו את כתובת הדוא"ל שלכם

קורסים

מטופלים מספרים


"יצאתי ממך עם תיקווה, אמונה שאפשר להצליח, אפשר לנצח. שזה אפשרי!"
 
"מהפסיכולוג יצאתי מבולבלת ומכאן יצאתי עם בהירות צלולה ועם אהבה עצמית מרפאת כה גדולה"
 
הגישה שלך, הדרך שבה את גם מעבירה את הדברים. שלא לדבר על הדיוק. פשוט מדהימים. תמשיכי להפיץ את האור.
 
"לילה ראשון אחרי הרבה זמן שסוף סוף הצלחתי לישון. הכאבים פחתו בצורה משמעותית"
 
"כשיצאתי ממך הרגשתי חזקה יותר, עם בטחון יותר, יש לי יותר אנרגיות, אני יותר מאושרת, יותר רגועה. נעלמו לי הפחדים."
 
"כל פגישה איתך איפשרה לי חופש, חירות, יכולת, תחושת יש ואפשר".
 
"ירד ממני עומס עצום, אני מרגישה משוחררת, קלה, יכולה לנשום, כאילו חזרתי 20 שנה אחורה"
 
"הרגשתי את השיפור כבר ברגעים הראשונים של הטיפול וזה הלך והשתפר. היית מלאך שנישלח לי משמיים ע״י גוגל."
 
"הבאת לי את הרצון והכוח להמשיך ולחפש ולא להתייאש."
 
תודה על כל התמיכה בלידה, עזרת לי מאוד...אפילו שהגעתי לקיסרי, הניתוח שהכי פחדתי מלהגיע אליו, היה בסוף החלק הכי מדהים ומרגש בתהליך."
 
דף הבית >> אודותי
 
 

    ~ אודותי - הגירסה הארוכה :) ~   

שלום לכולכם, תודה שהגעתם עד לכאן. 
אשמח לספר לכם מעט על עצמי בנימה אישית.
       ~ אודותי - בכמה מילים.. ~    

* מתקשרת ומדיום, מטפלת הוליסטית, הילרית.
* בעבר מתקשרת למאזינים בקו המומחים של 103FM 
* מנהלת בעבר את פורום מיסטיקה של אתר תפוז. 

* תקשור - ייעוץ רוחני על כל האספקטים של החיים דרך מדריכים רוחניים

* מדיום - תקשור עם נפטרים

* טיפול - מטפלת מוסמכת בתטא הילינג ובוגרת הקורסים המתקדמים של אנטומיה אינטואיטיבת ומחלות והפרעות. 
בתהליך הריפוי משלבת מגוון שיטות לפי מה שמדויק לתהליך ולאדם: תטא הילינג, תקשור, דמיון מודרך, ריפוי קוונטי, שיח תודעתי,  NLP, רטרו-הילינג (ריפוי באמצעות שחזור גלגולים), אימון אישי (קוצ'ינג), ריקול הילינג, המסע, העבודה ועוד..

* הוראה - מורה מוסמכת על ידי בית הספר האמריקאי THINK בהדרכתה של ויאנה סטייבל להכשיר מטפלים בתטא הילינג (קורס יסוד, קורס מתקדם וקורס שפע והגשמה) ומעניקה תעודות מבית הספר האמריקאי THINK.

* מעבירה קורסים וסדנאות ללימוד תקשור והרצאות הנוגעות לתת המודע,
מסע הנשמות, תקשור, העצמה, הגשמה, הקשר בין הגוף לנפש ועוד.

* יותר מעשר שנים עוסקת בתקשור וריפוי הוליסטי ולא מפסיקה להתרגש 
   מהקשר הבלתי נפרד בין גוף לנפש ומהתבונה הרבה שמגיעה מעולמות עליונים שתמיד כאן לעזור.  אנחנו לא לבד!

* בעלת תואר שני במנהל עסקים עם נסיון מקצועי כאנליסטית וכמנהלת שיווק. 
* בת 48, נשואה + 2. 
 את דרכי התחלתי בדרך הקונבנציונלית הרגילה בהשגת שני תארים אקדמיים במנהל עסקים ועם נסיון מקצועי כאנליסטית פיננסית בחברת השקעות יוקרתית וכמנהלת שיווק. עבודות שסיפקו לי יוקרה, כסף, דירה בצפון ת"א וחיי חברה אקטיבים מאוד. 
 
אבל עדיין כאשר עצרתי לרגע והבטתי על חיי הרגשתי שעדיין חסר בהם משהו. הייתי בטוחה,
שוט בטוחה, שחייב להיות משהו מעבר. לא יכול להיות שזה כל מה שיש לחיים להציע.
הרגשתי שהעבודות היוקרתיות בהן עבדתי, אין בהן שום משמעות אמיתית לעולם, אין בהן שום
דבר שעוזר באמת לאנשים. אומנם אני עובדת המון שעות כדי לקדם את החברה להשגים ורווחים אולם חשתי שאין  בזה ערך של ממש, אין במה שאני עושה שום חשיבות לקולקטיב, לאנשים בכלל. לאנושות.

ידעתי בתוכי שאני רוצה לעסוק במשהו שיביא לשינוי אמיתי, משהו שבאמת יתרום לאנשים, לאנושות. משהו שיעניק ערך אמיתי לאחרים. החלטתי שאני רוצה להיות במקום שיעניק אור לאחרים.
ההבנה - שהעבודה שהייתי בה, אינה המקום הנכון עבורי, על אף הכסף, הנוחות, ההישגים והיוקרה שבה - הביאה אותי לצאת לדרך אל המסע המרתק שלי אל הרוחניות ואל תוך עצמי. 

ומבליינית תל אביבית אקטיבית במיוחד שמחפשת את הגדרתה בקיום הפיזי, צללתי לתוך השקט שבפנים ויצאתי למסע אל תוך הרוח, לרבדים העמוקים ביותר של הנשמה והקיום שלי.

בתהליך הזה קראתי ספרים על העצמה ומודעות, כתבתי את בקשותי ליקום, עשיתי יוגה, הלכתי ארוכות בטבע ודיברתי המון עם עצמי. הייתי הרבה מאוד לבד ובשקט תוך התבוננות פנימית שקטה בתוך עצמי, מתוך רצון אמיתי להתחבר לעצמי שוב, למהות שלי, לקול הפנימי שבי, שאוכל לתקשר שוב עם האינטואיציה שלי, כמו שיכולתי פעם.  ולאט לאט זה הגיע. 

לאט לאט התחלתי לקבל תובנות עצומות ומדהימות על החיים, התחלתי לקבל דרכי הסתכלות  מעצימות על החיים, התחלתי לראות את התמונה המלאה כלומר לקבל פרספקטיבות גם של אנשים אחרים, מה שלא יכולתי קודם. התחלתי לשים לב לחצי הכוס המלאה בחיים שלי ולא להתייחס רק אל השלילי, התחלתי לקבל עידוד בארועים קשים שעברתי. קיבלתי הכוונה מדויקת של מה כדאי לי לעשות וכיצד להתנהל כדי להצליח במצבים קשים שעברתי.

בהתחלה הייתי סקפטית לגבי המידע שקיבלתי ולא ממש הקשבתי לו, וכתוצאה מכך חוויתי מקומות לא נכונים שהגעתי אליהם. אולם ככל שלמדתי להקשיב ולהאמין ולפעול לפי הקול הפנימי שלי, הניתוב הביא אותי למקומות נכונים.
קיבלתי גם מידע לגבי אנשים אחרים שלא יכולתי לדעת בעצמי באף דרך או צורה.
משהו בי השתנה.

ואז זה קרה, פתאום ירדה לתוכי ההבנה שבעצם זו לא אני שמדברת אל עצמי, אלא אני מתקשרת עם משהו חיצוני לי. ובעצם כל החוכמה ההבנות והתובנות שמגיעות אלי אינן מגיעות מחוכמתי שלי, כי אם ממקור עליון שמימי מבורך אחר. 

בתקופה זו, באחד הלילות, בעודי ישנה התעוררתי לקול של אישה שקראה לי בשמי, שלוש פעמים, קרן, קרן, קרן.  פקחתי את עני ושאלתי מי שם. לא היתה תשובה. ניחשתי שלפי הקול יתכן שזו היתה אמא של גיסי שנפטרה כמה חודשים לפני זה, או חברה שלי שגם לה היה קול דומה לזה.
בערב אותו יום כאשר עשיתי דרכי רגלית אל שיעור היוגה, אמרתי בלב שכל מי שרוצה לדבר איתי יכול לבוא מחר ברבע לשש בבוקר ובנוסף נקבתי בחלק משמות הנפטרים שהכרתי ורציתי לדבר איתם. וכל זאת כאשר זוהי חוויה ראשונית עבורי בתקשור עם נשמות של נפטרים. 
למחרת משהו לא ברור העיר אותי, פקחתי את עני, לקחתי את הנייד כדי לבדוק את השעה, השעה היתה בדיוק 5:45. התיישבתי במיטה, ושאלתי מי נמצא איתי? ומיד ענתה לי אמו של גיסי שהעבירה מסרים בשבילו ובשביל שאר הילדים שלה ובעלה ולאחר מכן עלו עוד נפטרים באותו סדר שנקבתי יום קודם.
הנפטרים העבירו מסרים ליקיריהם שיכולתי לבדוק את נכונותם אחר כך עם קרוביהם החיים (כמו זה שמישהי בהריון ותהיה לה לידה קשה, כמו התאריך של יום השנה של הנפטרת שביקשה שיקראו לה פרק מסוים בתהילים, ועוד).
זה היה אירוע מכונן עבורי שבו הבנתי שאני יכולה לשמוע את כולם והם תמיד שומעים אותי, ובעצם הנשמה שלהם היא נצחית וממש כאן איתנו.

מאז תיקשרתי עם נפטרים רבים גם כאלה שלא הכרתי שהעבירו מסרים רבים ליקיריהם החיים בגוף פיזי.  

עם היפתחותי לתקשור המשכתי והעמקתי בתחום וצללתי לתוך עולם מרתק של ידע אינסופי.
התעמקתי בעולם הרוח ולמדתי: ריפוי באמצעות תקשור, תקשור עם מלאכים, ריפוי באמצעות שחזור גלגולים, אימון אישי רוחני להעצמה והגשמה, מגוון קורסים מתקדמים משיטת תטא הילינג, ריפוי קוונטי, דמיון מודרך, שיח תת-תודעתי, שיטות מNLP ועוד ועוד.

היפתחותי לתקשור פתחה בפני חלון ענק למה שמעבר לחיים הפיזיים שלנו וסלל עבורי דרך חדשה שבה אוכל לעזור לאנשים כמו שתמיד הרגיש לי לעשות. תקשרתי נשמות של נפטרים, ראיתי חזיונות שסיפרו על מצבם של אנשים, קיבלתי מסרים מההדרכה והמלאכים של אנשים. 

ככל שתקשרתי לאנשים, הבנתי כי עצם היכולת שלי לשקף להם את מציאות חייהם ומה מתחולל בהם, לא באמת עזרה להם לצאת מהקושי בו היו נמצאים. ואז הבנתי כי כדי לעזור באמת, עלי גם ללמוד לעזור לאנשים לעבור תהליך ריפוי.  והבנתי ששם נמצא מקומי וייעודי. 

הריפוי איפשר לי להיעזר בתיקשור, כלומר בקבלת מידע מדויק, ותיעול האנרגיה מהבריאה לריפוי במימד הקיומי שלנו. 


ושם מצאתי את עצמי ומקומי החיים האלה. במקום שבו אני עושה משהו באמת חשוב ובעל משמעות, שבאמת עוזר לאחרים, ומביא להם מרפא לנפשם, נשמתם וכפועל יוצא גם לגופם. וכל זה באמצעות החיבור בין האדם לבריאה ולעצמו. 

עם חלוף הזמן, התעוררה בי הכמיהה למצוא דרכי ריפוי אחרות לאנשים שחולים במחלות חשוכות מרפא לפי הרפואה הקונבנציונלית, רציתי לעזור לאנשים לשנות את מצב התקיעות בו הם נמצאים, לעזור להם בהגשמת החלומות בהם הם חפצים, ולסייע להם להתחבר מחדש לעצמם, לאור הפנימי שבהם, לאנרגיה הקוסמית שמחברת את כולנו.
וכך חיפשתי אחר שיטות ריפוי עוצמתיות. 
בחיפושי אחר שיטות ריפוי אלה, מצאתי את התטא הילינג שמרפאת בעיות רגשיות, בעיות נפשיות ומחלות שנתפסות כבלתי ניתנות לריפוי ברפואה הקונבנציונלית. ולאחר מכן נגלה בפני הריפוי הקוונטי שבעיקרה מביאה את תשומת הלב שלנו אל המקומות בגוף בהם קיים/הצטבר חוסר איזון כדי לשחרר משם התנגדות ולהביא ריפוי רגשי ופיזי, ועוד שיטות מדהימות ועוצמתיות לריפוי מחלות הנתפסות קשות באמת. 

שיטות וכלים נוספים אותם אני משלבת בהליך הריפוי שלי הם: תטא הילינג, המסע, דמיון מודרך, רטרו-הילינג (ריפוי באמצעות שחזור גלגולים), ריקול הילינג, NLP, אימון אישי. אין טיפול שדומה לקודמו, תהליך הריפוי נעשה לפי הדרך שמראים לי אותו רגע באופן תקשורי .
התקשור מלווה אותי בכל התהליך הטיפולי ועוזר לי לראות מעבר ולעומק מעבר למה שהמטופל יכול או מסוגל לראות, דבר שמסייע לי לראות עמוק לתוך נפשו של האדם, לדייק את שורש הבעיה ולראות במהירות רבה יותר את דרך הריפוי האינדיבידואלית בכל מקרה ואף לדייק באיזו דרך להתמיר את האנרגיות שלא משרתות כבר, לאהבה.   
הדיוק הזה מאפשר ריפוי מהיר, ממוקד ומעצים יותר.
  
בתהליך הטיפולי אני מתמקדת בהבנת הרבדים העמוקים ביותר של הנפש למציאת הסיבות להיווצרות חולי, קושי רגשי, חוסר הגשמה, חוסר איזון, תקיעות ועוד. עם מציאתם מתגלים המפתחות לריפוי, שחרור ומציאת ניתוב לקראת יצירת המציאות הרצויה, השבת בריאות פיזית, בריאות רגשית, והגשמה.

התהליך הטיפולי עוסק בעצם בחקירת התת מודע ושחרור החסמים/האמונות, שעומדים בבסיס הפחדים, הטראומות וארועים מחוננים שאדם עבר בחייו ושיושבים בתוכו שמונעים מאיתנו להשיג בריאות, שלווה, הגשמה, אושר וכיוב'. לא אחת, אנשים שהגיעו אלי על מנת להרפא ממחלה פיזית, עברו חוויות רוחניות ואף החלו לתקשר עם ההדרכה שלהם.

הבונוס הגדול של תהליך הריפוי הוא שהוא מחבר את האדם שוב לעצמו, לרגשות שלו, לרצונות העמוקים שלו ולייעוד הנשמתי שלו. הוא מזכיר לו שוב את הדרך, הדרך של האור. 

תודה על שהגעתם וקראתם עד לכאן. 
אני שולחת לכולכם אור ואהבה. מי יתן שהדרך תיפתח ותואר בפניכם, שתגלו בה את עצמכם בתוך משחק החיים שהזדמן לדרככם.
מי יתן ותבחינו בתמונה המלאה על כל היבטיה וההתמזגות האינסופית שלה עם מלאכת הבריאה. 
וזכרו, כל קושי שאנו חווים בחיינו לא בא להוריד אותנו ואינו עונש על דברים שעשינו, אלא להיפך, הוא מתנה גדולה בשבילנו בכך שהיא מהווה הזדמנות להתפתחות ושינוי, ורמז לכך שאנו מוכנים ובשלים להתקדם לעבר השלב הבא בהתפתחות שלנו.


 
קרן הירש
מתקשרת ומטפלת הוליסטית דרך התת מודע
לריפוי גוף ונפש
 
קרן הירש - מתקשרת, מדיום, מטפלת הוליסטית, מורה לתטא הילינג ותקשור |  נייד: 050-3612221 |  אימייל: info@keren-hirsch.co.il  |  מפת אתר  |  צור קשר