פגישות אישיות

 מפגשים חווייתיים

מועדון חברים

להצטרפות לרשימת התפוצה,
הכניסו את כתובת הדוא"ל שלכם

קורסים

מטופלים מספרים


"יצאתי ממך עם תיקווה, אמונה שאפשר להצליח, אפשר לנצח. שזה אפשרי!"
 
"מהפסיכולוג יצאתי מבולבלת ומכאן יצאתי עם בהירות צלולה ועם אהבה עצמית מרפאת כה גדולה"
 
הגישה שלך, הדרך שבה את גם מעבירה את הדברים. שלא לדבר על הדיוק. פשוט מדהימים. תמשיכי להפיץ את האור.
 
"לילה ראשון אחרי הרבה זמן שסוף סוף הצלחתי לישון. הכאבים פחתו בצורה משמעותית"
 
"כשיצאתי ממך הרגשתי חזקה יותר, עם בטחון יותר, יש לי יותר אנרגיות, אני יותר מאושרת, יותר רגועה. נעלמו לי הפחדים."
 
"כל פגישה איתך איפשרה לי חופש, חירות, יכולת, תחושת יש ואפשר".
 
"ירד ממני עומס עצום, אני מרגישה משוחררת, קלה, יכולה לנשום, כאילו חזרתי 20 שנה אחורה"
 
"הרגשתי את השיפור כבר ברגעים הראשונים של הטיפול וזה הלך והשתפר. היית מלאך שנישלח לי משמיים ע״י גוגל."
 
"הבאת לי את הרצון והכוח להמשיך ולחפש ולא להתייאש."
 
תודה על כל התמיכה בלידה, עזרת לי מאוד...אפילו שהגעתי לקיסרי, הניתוח שהכי פחדתי מלהגיע אליו, היה בסוף החלק הכי מדהים ומרגש בתהליך."
 
דף הבית >> הטיפול ההוליסטי >> טיפול הוליסטי
 
הרפואה הקונבנציונלית אל מול הרפואה ההוליסטית

הרפואה הקונבנציונלית
מציעה טיפולים ותרופות רבים ומגוונים בהתמודדות עם הסימפטומים של המחלות בנפש או בגוף, אולם כאשר המחלות או הבעיות הנפשיות אינן נפתרות באמצעות הטיפול הרפואי הרגיל, או כאשר הפסקת נטילת תרופות מחזירה את הבעיה, אנו מבינים כי יתכן שזו אינה הדרך. מה שמביא למסקנה שיתכן שהטיפול בסימפטומים אינו מספיק לריפוי ויש לשלבו עם טיפול בנפש/ברוח, שם מצוי, רוב הפעמים, שורש הבעיה.

הרפואה ההוליסטית משלימה את הרפואה הקונבנציונלית (שמטפלת בתסמינים ובמחלות) כאשר היא עוסקת בשורש הבעיה, מהמקום הרגשי משם הכל התחיל. הרפואה ההוליסטית למעשה מרחיבה  את ספקטרום ההתבוננות במחלה בכך שהיא רואה את האדם כמכלול שלם של רגשות, אירועים שעבר בחייו, דרך החשיבה שלו המודעת והלא מודעת, הסביבה שלו, הזיכרונות העמוקים שלו מהעבר הקרוב והרחוק, מהחיים האלה ואחרים, האמונות שאומצו על ידי הנשמה ועוד ועוד. 
איך מתרחש הריפוי ההוליסטי

המרפא הרוחני משתמש ביכולותיו האינטואיטיביות והאנליטיות כדי לקבל מידע על האדם היושב מולו. המידע הזה כולל מידע על אירועים שהוא עבר בחיים אלה ואחרים, רגשות, מועקות, חסמים, עכבות, מחלות פיזיות קיימות והסיבה לקיומן, וכן מידע על קיומן של גורמים מעכבים שונים שנמצאים בחייו ועוצרים את התפתחותו, התקדמותו וריפויו. 
כאשר הגורמים המעכבים או השליליים האלה עוצמתיים דיים, הם יכולים להביא להתפתחות של מחלות עתידיות בגוף הפיזי. 

המטפל הרוחני הינו למעשה צינור ריפוי, כלומר משתמש ביכולותיו האינטואיטיביות לתקשר ולקבל מידע על שורש הבעיה הקיימת, ולאחר מכן מזמן אנרגיית ריפוי ומנתב אותה למטופל כדי לרפא את שורש הבעיה.. 

במפגשים שאני עושה עם מטופלי אנו מקבלים בתקשור, הקשבה קוונטית ותשאול את הסיבות להתרחשויות הקיימות, ואחר כך מתחילים בתהליך עוצמתי של ריפוי התודעה הלא מודעת וגוף הרגש והגוף הפיזי.
שיטות ברפואה ההוליסטית

בתחום הרפואה ההוליסטית שיטות רבות ומגוונות, כגון: דיקור סיני, הומאופתיה, נטורופתיה, שיאצו, תטא הילינג (Theta Healing), דמיון מודרך, פרחי באך, המסע, רייקי, ועוד ועוד. 
אני מתמקדת בריפוי הוליסטי שנעשה לא במגע כי אם באמצעות צלילה מדיטטיבית אל תוך התת מודע. 
ומשלבת שיטות ריפוי שונות (תטא הילינג, ריפוי קוונטי, תקשור, דמיון מודרך, שיח תודעתי, המסע, שיטות מ NLP, רטרו-הילינג, קואצי'נג ועוד) לפי מה שאני רואה אותו רגע שיביא לפריצת דרך, הארה וריפוי.
אין טיפול דומה למשנהו, כמו שלא חייב להיות ששני אנשים עם אותה מחלה, יהיו עם אותן סיבות להתפרצותה. 
המסע לעבר הריפוי הינו מרתק ומביא לתובנות גדולות על החיים של כל מטופל, דפוסי התנהגותו, חשיבותו ותפיסותיו שהביאו אותו לנסיבות חייו היום ולמחלתו.כמה מילים על מחלות..

המחלה אינו מופיעה לפתע פתאום, אלא קודמת לה תקופה ארוכה של רגש שלילי עוצמתי שמלווה את האדם, איזושהי מועקה מסוימת, מחשבה עוצמתית שלילית שלא מרפה, תחושת חוסר אונים ואין מוצא. שאם הם לא נפתרים הם עלולים לזלוג לגוף הפיזי ולייצר מחלות. 
מחלה היא מעין אות אזהרה, שמשהו אינו מתנהל כשורה ויש לפתור אותו ולא להתעלם ולקבור אותו בנבכי הנשמה. ואם אוכל לבקש

לכן אני מפצירה בכם בכל דרך, אל תחכו לקבל מחלה כדי להתחיל תהליך של ריפוי . כאשר אתם חשים שיש בתוככם רגשות שליליים חזקים עד כאב, כאשר יש משהו שמטיל צל מעל ראשכם, כאשר יש משהו שמרגיש שלילי בחייכם ומעכב, מפריע לכם, עומד בדרככם להתפתחות וצמיחה, פשוט אל תשתהו, הגיעו, ויחד, בתהליך של התחברות לאנרגיית הבריאה, נגיע לשורשי הבעיה ונשחרר אותם מכם בטרם יפגע גופכם הפיזי. חבל על כל רגע ואנרגיה שאתם מבזבזים על דברים שמעכבים ומטרידים את שלוותכם.  

ואם כבר מצאתם קיומו של סימפטום מסוים בגוף שלכם, במקביל לרפואה הרגילה אליה אתם כבר פונים, פנו גם לריפוי ההוליסטי שיעניק לכם מרפא ומזור מהשורש.

הריפוי הוא קצר וממוקד. תגלו על עצמכם דברים שלעולם לא הייתם מגלים בשום דרך אחרת. תגלו דפוסי התנהגות וחשיבה שליוו אתכם שנים רבות והביאו אתכם למציאות שלכם היום, והכי חשוב, הגילויים הינם משני חיים שיביאו לכם ריפוי אמיתי ולא זמני, בריאות אמיתית מהשורש, ויפנו לכם אנרגיה לעסוק בדברים החשובים באמת בחיים כמו עשייה, יצירה, אהבה ויעניקו לכם שלווה וסיפוק. 

לפרטים על טיפול הוליסטי לריפוי הנפש, הקליקו כאן
לפרטים על טיפול הוליסטי לריפוי הגוף, הקליקו כאןכמה מילות ברכה לסיום..

ראשית, מעל דפי אתר זה ברצוני לאחל לכל המטפלים ההוליסטים באשר הם הרבה ברכה ואור על עבודתם המקודשת במסעם וייעודם לרפא אנשים.
ולכם אני מאחלת בריאות שלמה ושלוות נפש, ואת היכולת להתבונן פנימה ולרפא את עצמכם ותודעתכם בכל דרך אפשרית הנכונה לכם.

היו ברוכים בדרככם אשר אתם הולכים בה, שימרו על עצמכם ועל נפשותיכם, הביטו אל האור ואל האהבה-ללא-תנאי המצויה בו.
זהו מקור כל היש, מקור כל הקיים, מקור כל הקיום.  
קרן הירש
מטפלת הוליסטית דרך תקשור והתת-מודע 
​לריפוי גוף ונפש
 
קרן הירש - מתקשרת, מדיום, מטפלת הוליסטית, מורה לתטא הילינג ותקשור |  נייד: 050-3612221 |  אימייל: info@keren-hirsch.co.il  |  מפת אתר  |  צור קשר