פגישות אישיות

 מפגשים חווייתיים

מועדון חברים

להצטרפות לרשימת התפוצה,
הכניסו את כתובת הדוא"ל שלכם

קורסים

מטופלים מספרים


"יצאתי ממך עם תיקווה, אמונה שאפשר להצליח, אפשר לנצח. שזה אפשרי!"
 
"מהפסיכולוג יצאתי מבולבלת ומכאן יצאתי עם בהירות צלולה ועם אהבה עצמית מרפאת כה גדולה"
 
הגישה שלך, הדרך שבה את גם מעבירה את הדברים. שלא לדבר על הדיוק. פשוט מדהימים. תמשיכי להפיץ את האור.
 
"לילה ראשון אחרי הרבה זמן שסוף סוף הצלחתי לישון. הכאבים פחתו בצורה משמעותית"
 
"כשיצאתי ממך הרגשתי חזקה יותר, עם בטחון יותר, יש לי יותר אנרגיות, אני יותר מאושרת, יותר רגועה. נעלמו לי הפחדים."
 
"כל פגישה איתך איפשרה לי חופש, חירות, יכולת, תחושת יש ואפשר".
 
"ירד ממני עומס עצום, אני מרגישה משוחררת, קלה, יכולה לנשום, כאילו חזרתי 20 שנה אחורה"
 
"הרגשתי את השיפור כבר ברגעים הראשונים של הטיפול וזה הלך והשתפר. היית מלאך שנישלח לי משמיים ע״י גוגל."
 
"הבאת לי את הרצון והכוח להמשיך ולחפש ולא להתייאש."
 
תודה על כל התמיכה בלידה, עזרת לי מאוד...אפילו שהגעתי לקיסרי, הניתוח שהכי פחדתי מלהגיע אליו, היה בסוף החלק הכי מדהים ומרגש בתהליך."
 
דף הבית >> הטיפול ההוליסטי >> טיפול רגשי
 
    ~ מתי אדם זקוק לטיפול רגשי? ~    


טיפול רגשי נועד לעזור לכם לצאת מהמקום החשוך, הכבד, המעיק והמכביד שאתם נמצאים בו עכשיו, לעבר מקום מואר יותר, שליו יותר, שמח יותר וממוקד יותר.

טיפול רגשי נועד לעזור לכם כאשר אתם חווים איזה קושי רגשי בחיים שלכם, שאינכם מסוגלים להתמודד איתו לבד. אולי הקושי הזה כבר מלווה אתכם זמן מה, כך שהוא כבר משפיע גם על התפקוד היומיומי שלכם, תחושת הכבדות שלכם, המחשבות שלכם שמעייפות את הנפש והגוף שלכם.
זה יכול ללוות אתכם גם בתחושת תקיעות, מועקה, חוסר אונים ותסכול.
ואף יכול להשפיע על הגוף הפיזי שלכם בכאבים ולחצים באזורים מסוימים בגוף (למשל על הצוואר והכתפיים, בנשימה ועוד) ואף יכול להביא לכם אתגרי גוף כמו לחץ דם, סכרת, לב וכיוב'.

הרגשות הנילווים לזה הם בהתאם לאירוע שעבר האדם. יכולים להיות רגשות של כעס, שינאה, האשמה עצמית, ביקורת, עצבות עמוקה, ואף תחושה של חוסר ערך, חוסר אמון עצמי, אובדן הביטחון העצמי, אובדן הדרך עד כדי דכדוך עמוק ועוד.

יתכנו מקרים רבים בהם רגשות אלה יכולים לעלות. אולם לא המקרים הם אלה שמעידים על הצורך בטיפול רגשי, כי אם תחושת חוסר היכולת להתמודד עם הרגשות הכבדים שעולים מהם.

     ~ דוגמאות לאירועים שהיו קשים עבור אנשים מסוימים והצריכו טיפול רגשי ~    

תחושת תקיעות, חוסר הגשמה, חיפוש אחר ייעוד (באתגר זה, המטופל יקבל גם הדרכה מתוקשרת מה נכון לו לעשות לפי האופי שלו, וכיצד להגשים זאת. וזה ישולב עם שיטות מהאימון האישי)

מוות של בן/בת זוג או קרוב משפחה, גירושין/פירוד, פיטורים/פרישה מעבודה/בעיות עם המעסיק, פציעה/מחלה של האדם, הריון, מין, הסתגלות לעבודה, מריבות משפחתיות, שינוי במצב כספי, הסבה מקצועית, עזיבת ילדים את הבית ועוד.


 
    ~ כיצד נעשה טיפול רגשי? ~    

הטיפול הוא באמצעות שיחה והקשבה הן לגוף והן לרגש. בתהליך נצלול מדיטטיבית לתוך עצמנו, נבין במדויק מה הדבר שמכווץ אותנו, ונשחרר אותו מאיתנו. ונעבור לנתיב של צמיחה והתפתחות ממנו עם הלמידות שלקחנו משם. התהליך מועבר בהקשבה אוהבת לאדם ולנפש.

בתהליך אשתמש בשיטות טיפול רוחניות וקונבנציונליות כאחד, לפי מה שמדויק ונכון לאותו רגע לאותו אדם ואשחרר את המקורות העמוקים ביותר של הכאב מגופכם הרגשי והפיזי.  

בתהליך אשתמש בשיטות מגוונות כמו דמיון מודרך, תטא הילינג, NLP, ריפוי קוונטי, מדיטציה, תקשור, ריפוי אנרגטי ועוד דרכים שאקבל בתקשור ובסריקה מרחוק אותו רגע בשבילכם.


 
    ~ מקום הטיפול ~    

הטיפול יכול להיעשות בחדר הטיפולים שלי בבית חשמונאי.
​או
הטיפול יכול להיעשות מרחוק (טלפוני או בסקייפ), מאחר והינו טיפול אנרגטי ,שיחתי ומדיטטיבי ולכן אפשרי שיעשה טלפונית. לשם כך תצטרכו מקום שקט שבו תוכלו לדבר בחופשיות ובביטחה.

 


 
    ~ תוצאות הטיפול ~    

כבר מהטיפול הראשון תרגישו הקלה משמעותית יש שאפילו חווים הקלה בכאבים פיזיים באופן מהותי. וברובד הרגשי תגלו שיש תמיד תיקווה, יש מוצא ויש דרך. ויחד נגלה את הדרך המיטבית הכי טובה עבורכם, ונסייע לכם להגשים אותה באמצעות הטמעה של היכולות הנדרשות להגשמה.   


 

    ~ מה ההשלכות לגבי בעיות פיזיות? ~    

הטיפול הרגשי מסייע בפתירת בעיות פיזיות.

הרבה בעיות פיזיות נוצרו כתוצאה ממצבים רגשיים שקדמו להם. לכן שחרור הסיבות הרגשיות שהביאו להיווצרות האתגר הפיזי, יסייעו לריפויו המלא.  


 
    ~ מספר הפעמים שצריך להיפגש ~    

לא ניתן לומר באופן גורף כמה טיפולים מתאימים לכל אדם. יש אנשים שהספיק להם מפגש אחד, ויש שהיו צריכים יותר. המטרה שלי היא לשחרר אתכם מהר ככל שניתן לפרוש כנפיים ולהיות יכולים לחזור לחייכם בשימחה, עוצמה, ביטחון, שלווה ויכולת הגשמה של החיים שאתם רוצים.

שיטות הריפוי הרוחניות מסייעות למהירות הזו לקרות. מאחר והאבחון הוא מאוד מהיר, והטיפול הוא מיידי וקורה כבר מהפגישה הראשונה ולא ארוך ומייגע.    ~ עלות ~    

280 ש"ח לשעת טיפול.
 

    ~ שיחת ייעוץ חינם ~    

אם אתם לא בטוחים שטיפול רגשי נכון או מדויק לכם, השאירו פרטים בדף צור קשר שבאתר ואחזור אליכם לייעוץ בהקדם האפשרי.

למעבר לדף צור קשר הקליקו כאן 
 
קרן הירש - מתקשרת, מדיום, מטפלת הוליסטית, מורה לתטא הילינג ותקשור |  נייד: 050-3612221 |  אימייל: info@keren-hirsch.co.il  |  מפת אתר  |  צור קשר