פגישות אישיות

 מפגשים חווייתיים

מועדון חברים

להצטרפות לרשימת התפוצה,
הכניסו את כתובת הדוא"ל שלכם

קורסים

מטופלים מספרים


"יצאתי ממך עם תיקווה, אמונה שאפשר להצליח, אפשר לנצח. שזה אפשרי!"
 
"מהפסיכולוג יצאתי מבולבלת ומכאן יצאתי עם בהירות צלולה ועם אהבה עצמית מרפאת כה גדולה"
 
הגישה שלך, הדרך שבה את גם מעבירה את הדברים. שלא לדבר על הדיוק. פשוט מדהימים. תמשיכי להפיץ את האור.
 
"לילה ראשון אחרי הרבה זמן שסוף סוף הצלחתי לישון. הכאבים פחתו בצורה משמעותית"
 
"כשיצאתי ממך הרגשתי חזקה יותר, עם בטחון יותר, יש לי יותר אנרגיות, אני יותר מאושרת, יותר רגועה. נעלמו לי הפחדים."
 
"כל פגישה איתך איפשרה לי חופש, חירות, יכולת, תחושת יש ואפשר".
 
"ירד ממני עומס עצום, אני מרגישה משוחררת, קלה, יכולה לנשום, כאילו חזרתי 20 שנה אחורה"
 
"הרגשתי את השיפור כבר ברגעים הראשונים של הטיפול וזה הלך והשתפר. היית מלאך שנישלח לי משמיים ע״י גוגל."
 
"הבאת לי את הרצון והכוח להמשיך ולחפש ולא להתייאש."
 
תודה על כל התמיכה בלידה, עזרת לי מאוד...אפילו שהגעתי לקיסרי, הניתוח שהכי פחדתי מלהגיע אליו, היה בסוף החלק הכי מדהים ומרגש בתהליך."
 
דף הבית >> הטיפול ההוליסטי >> תטא הילינג
 
התפיסה של התטא הילינג

כל דבר שקורה בחיינו, כל המציאות אותה אנו חווים, מערכות היחסים שלנו, כמה כסף יש לנו, הבריאות שלנו, האנשים בחיינו -  אינו מקרי. לכל דבר יש סיבה והסיבה טמונה בנו, כלומר במחשבות שלנו ובאמונות שלנו שנמצאות עמוק בתוך תת המודע שלנו.
אמונות אלה הינן בעצם שיקוף של מציאות חיינו ושל מה שקורה בהם.
אנו בד"כ חושבים שההתרחשויות בחיינו הינן גורל, אבל הסיבה האמיתית לנסיבות חיינו (כולל האנשים שנמצאים בחיינו, האירועים שקורים לנו וכל דבר אחר שבא באינטראקציה איתנו), הינה האמונות שנמצאות בתת המודע שלנו.
כלומר התודעה שלנו היא זו שיוצרת את ההתנסויות שלנו בחיים.
 
מכאן המסקנה היא כי שינוי בחשיבה שלנו ייצור שינוי בחומר בעולם שלנו. "בחומר" הכוונה  לכל דבר גשמי: בגוף, בתחושות ובמציאות שלנו (בשפע, באנשים, בעבודה, בבריאות וכיוב).

תטא הילינג עומד למעשה על כוחה של אמונה.

תטא הילינג הינה שיטת ריפוי הוליסטית שמזהה בצורה רוחנית ומדעית טראומות ואמונות שליליות שנמצאות בתת המודע שלנו וגורמות למצבים שליליים בהם אנו נמצאים עכשיו ולמציאות הקיימת שלנו.

האמונות שיש לנו בתת המודע משפיעות על המחשבות שלנו שמשפיעות על כל המציאות שלנו, מערכות היחסים שלנו, ההתייחסות שלנו לגבי דברים, ההגשמה בחיים שלנו (בכל התחומים) עד מחלות שאנו חווים.

כאשר התת מודע שלנו חושש מלהגשים דבר מסוים, זה אומר שקיימות אצלנו אמונות מעכבות.
לדוגמא:
אם מטופל מאמין (בתת המודע שלו) שמחלה מסוימת אינה ניתנת לריפוי, זה גם מה שהוא יחווה במציאות שלו.
ברוב הפעמים זה בא ממקום של אמונות הקיימות בתודעה הקולקטיבית למשל האמונה שמחלת הסרטן אינה ניתנת לריפוי.

אומרים שאחד הדברים הקשים למרפא הוליסטי הוא להפריך את הדיאגנוזה של הרופא שקבעה כי המחלה סופנית. כי ברגע שהאדם מאמין בכך יהיה קשה לרפא אותו גם אם ניתן.

קיימות אמונות גנטיות שעברו אלינו מאבות אבותינו למשל אמונה שמלווה נשים רבות: שאישה צריכה להיות קטנה יותר מגבר. קטנה במובן של להרוויח פחות, לבלוט פחות, עוצמתית פחות וכו'.

קיימים אמונות לגבי הערכה העצמית שלנו למשל: אני לא טוב מספיק, זה לא מגיע לי, אני לא ראוי לזה, אין לי מספיק השכלה, אין לי די כישרון, או שהאחר קודם לנו. אמונות כאלה יוצרות את המציאות של מי שאנחנו היום למשל בזה שלא נוכל להגשים דברים שאנו מאוד רוצים כי בתת מודע שלנו קיימת אמונה שאנו לא יכולים להצליח כי אנו לא טובים.

או לחלופין אמונות שמעכבות לנו הגשמה, למשל: אם אצליח לא ישאר לי זמן פנוי לעצמי, אני אהיה משועבד לעבודה, לא תהיה לי שליטה על מה שקורה וכד'. אמונות מעין אלה ייצרו עבורנו את המחסום מלהגשים מה שבמודע אנחנו מאוד רוצים שיתקיים.

אנחנו לפעמים נמנע מעצמנו להגשים דברים שאנו רוצים כי יש לנו אמונה שאנו צריכים להיות בנתינה כל הזמן לאחרים (לבעל/לאישה, לילדים, להורים וכו') תמיד נראה את טובת האחר לפני טובתנו שלנו.

חלק גדול מהאמונות שאנו בטוחים שאין לנו, יתכן שיהיו קיימות אצלנו בתת המודע שלנו. וכאמור, תת המודע שלנו הוא בעצם זה שמנהל אותנו, ויוצר את המציאות סביבנו, מנהל את מהלך חיינו, אחראי על התגובות שלנו, ההתנהגות שלנו, ההחלטות שלנו והבחירות שלנו. במילים אחרות, המודע שלנו, כלומר מה שאנו חושבים בפועל,  אינו משקף באמת את האמונות שקיימות בתת המודע שלנו.   


איך התטא הילינג עובדת

בתהליך הריפוי של התטא הילינג יאותרו אמונות השורש העמוקות יותר שיושבות בתת מודע ומשפיעות, מעכבות וחוסמות את המטופל מלהשיג את המציאות הרצויה בחייו. האמונות האלה ישוחררו ויוחלפו באמונות מקדמות שייטיבו עם המציאות הרצויה בעיני המטופל, ובכך יאפשרו לו הגשמה וריפוי בנושא לשמו הגיע.
 איך זה קורה, על קצה המזלג

המטפל עובר לגלי תטא של המוח, שזהו תדר שהמוח מגיע אליו במצב של חלימה, או במצב של מדיטציה עמוקה מאוד. זהו תדר שמוריד מתח, מרפה, מאפשר רגיעה עמוקה, מאפשר בהירות/צלילות מחשבתית, מוריד כאב, מאפשר נגישות לריפוי מידי ולבריאה.

המעבר לגלי תטא נעשה באמצעות מדיטציה שעושה המטפל שמאפשרת לו חיבור אל המקור/הבריאה, כך שכל התהליך נעשה באופן מתוקשר, תוך כדי הורדת אנרגיות ריפוי.

למעשה המטפל הינו המתווך בין אנרגיית הבריאה לבין המטופל.


התטא הילינג עוסק בכל תחום בחיים גם ברמה הרגשית וגם ברמה הפיזית:
  1. ברמה הרגשית, הכוונה למשל לכעס שיש לנו על אנשים, שנאה, תחושת תקיעות בחיים, חוסר ביטחון, חוסר מיקוד, חוסר הגשמה, ועד התקפי חרדה, דיכאון, חוסר אושר, חוסר שמחת חיים וכיוב',
  2. ברמה הפיזית זה מתבטא בשחרור של מחלות גוף מהקל ביותר ועד סרטן. כולל כאבים ומחלות שלא נמצא להם הסבר ברפואה הקונבנציונלית.
  
להרחבה על הנושאים המטופלים אנא ליחצו על הקישור הבא: למעבר לנושא "תחומי טיפול"

 

שיטת התטא הילינג התגלתה על ידי אמריקאית בשם ויאנה סטייבל שהחלה דרכה כמתקשרת.
השיטה התגלתה לה בדרך מקרה כאשר ריפאה את דודתה מכאב בטן נוראי, באמצעות ציווי שהכאב ייעלם שכאילו נשמע לה ונעלם מיד. כאשר הצליחה בזה החלה לנסות זאת על עוד אנשים שהגיעו לחנות התקשור שלה והיא גילתה שזה מצליח בכל פעם. ואז החליטה לנסות זאת על עצמה.
היא בעצמה סבלה תקופה ארוכה מאוד מסרטן עצמות נדיר ברגל שלה (אבחון שניתן לה על ידי רופאיה). לאחר זמן מה הרופאים שינו את האבחון שלהם ללסרטן הלימפות. בינתיים הרגל שלה החלה להצטמק והיא חוותה כאבי תופת. הרופאים המליצו לה על הקרנות וכימותרפיה  כדי להקל עליה מעט אך אמרו לה שזה לא יציל את חייה.
 
ואז החליטה לנסות את הריפוי הזה שניסתה על אחרים, על בעייתה שלה, על ידי כך שציוותה על רגלה להחלים. ולמרבה הפלא של כל האנשים סביבה ושל רופאיה שלה שניבאו כי תמות תוך מספר חודשים, הבלתי אפשרי קרה והיא החלה להתרפא.
 
ואז החלה לחקור את התהליך של איך זה קורה.
בתהליך היא גילתה שהמוח שלה עובר לגלי מוח שמתרחשים רק כאשר ישנים או חולמים, והם מה שמכונים גלי תטא.
 
עם הריפויים שהחלה לעשות על אנשים היא גם גילתה שיש אנשים שהציווי לא עובד עליהם. ואז היא מצאה שאותם אנשים שהציווי לא עובד עליהם, מחזיקים אמונות שמשאירים את המחלה.
עם תהליך הגילוי שלה היא למדה לשלוף את אמונות השורש שמושכות אליהם את המחלה ולהחליף אותן באמונות חדשות טובות ומקדמות שמאפשרות למחלה לעזוב.
אחד מסיפוריה המפורסמים הוא על ילד חולה סרטן שהגיעה אליה, והיא ראתה שהוא גוסס ולא ניתן לעשות דבר. בתהליך הטיפולי היא קיבלה תובנה שהילד מחזיק שינאה רבה לאבא שלו.
היא שאלה אותו: "האם היית רוצה לסלוח לאבא שלך?", הילד השיב: "כן", וכאשר אישר לה זאת, היא באמצעות התטא הילינג, שלפה ממנו את האמונה "אני שונא את אבא שלי"  והחליפה אותה בסליחה.
למחרת התקשרה אליה אמו של הילד והודיעה לה שהסרטן נעלם.
 
ויאנה, מיסדת השיטה, טוענת שעל מנת לקבל את ריפוי התטא הילינג צריך להאמין שיש אנרגיית בריאה שמאחדת אותנו, שיש ה', כי זו האנרגיה אליה מתחברים וממנה מקבלים ריפוי. וזו האנרגיה יש בה ריפוי ספונטני שיכול לבטל חולי וליצור מחדש בריאות מושלמת באופן מידי.
היא מציינת כי מחלה הינה מעין אור אזהרה שנועדה למשוך את תשומת הלב שלנו לכך שמשהו (הרגשה או רגש) יצא מאיזון, וצריך להחזיר אותו לאיזון.
לעיתים בני האדם יורשים מחלות באופן גנטי או היסטורי, וגם את זה ניתן לשנות בתטא הילינג על ידי ניקוי אמונות, והטמעת חדשות ואז ניסים מתרחשים. 

 


דרך צלחה לכולכם, מי ייתן שריפוי יבוא עליכם ושתהיו בריאים בגופכם ונפשכם ובכל אשר אתם​. אמן

קרן הירש
באילו נושאים שיטת התטא הילינג מטפלת
איך התגלה התטא הילינג?
 
קרן הירש - מתקשרת, מדיום, מטפלת הוליסטית, מורה לתטא הילינג ותקשור |  נייד: 050-3612221 |  אימייל: info@keren-hirsch.co.il  |  מפת אתר  |  צור קשר